Over CTCM

Ons Team

Bij CTCM zijn diverse professionals werkzaam die u kunnen ondersteunen bij uw mensgebonden onderzoek. Bent u naar een specifieke medewerker op zoek? Beweeg over de afbeeldingen hieronder en ontdek contactgegevens.

Veerle Bieghs

Staff Member

@: veerle.bieghs@mumc.nl

M: +31 06 29 65 22 18

Saartje Bloemen

Project Quality Specialist

@: saartje.bloemen@mumc.nl

M: +31 06 15 66 26 85

Eline Stallenberg

Project Quality Specialist

@: Eline.stallenberg@mumc.nl

M: +31 06 21 54 76 82

Edith Bouwmeester

Project Administration Specialist

@: edith.bouwmeester@mumc.nl

M: +31 06 29 65 22 19

Roger Super

Manager Business Management

@: Roger.super@mumc.nl

M: +31 06 21 61 42 49

Tom Delnoy

IT specialist

@: tom.delnoy@mumc.nl

M: +31 06 29 65 22 22

Carmen Dirksen

Chief Executive Officer

@: c.dirksen@mumc.nl

Esmee van Erp

Project Quality Specialist

@: esmee.van.erp@mumc.nl

M: +31 06 29 65 22 21

Fabiënne Hameleers

Project Administration Specialist

@: f.hameleers@mumc.nl

M: +31 06 29 65 22 23

Iris Dingelstad

Quality Assurance Manager

@: iris.dingelstad@mumc.nl

M: +31 06 29 65 22 20

Ellen Herben

Project Quality Specialist

@: e.herben@mumc.nl

M: +31 06 29 65 22 25

Billy Scaf

Project Quality Specialist

@: Billy.scaf@mumc.nl

M: +31 06 21 62 01 36

Henriëtte Herben

Management Assistant

@: henriette.herben@mumc.nl

M: +31 06 29 65 22 24

Nina ter Horst

Project Quality Specialist

@: nina.ter.horst@mumc.nl

M: +31 06 29 65 22 26

Linh van Kan

Re-cruit Consultant

@: linh.van.kan@mumc.nl

M: +31 06 29 65 22 28

Sander Kleijkers

Accountmanager

@: sander.kleijkers@mumc.nl

M: +31 06 29 65 22 45

Liesbeth Knaepen

Manager General Research Compliance

@: liesbeth.knaepen@mumc.nl

M: +31 06 29 65 22 30

Adalet Kelleci

Project Administration Specialst

@: Ada.kelleci@mumc.nl

M: +31 06 29 65 22 29

Chantal Lurken

Project Quality Specialist

@: chantal.walet@mumc.nl

M: +31 06 29 65 22 48

Maarten Munnik

Application Manager

@: maarten.munnik@mumc.nl

M: +31 06 29 65 22 32

Wendy Neyens

Project Quality Specialist

@: wendy.neyens@mumc.nl

M: +31 06 29 65 22 33

Johan van den Oever

Project Administration Specialist

@: johan.vanden.oever@mumc.nl

M: +31 06 29 65 22 34

Annika Olofsen

Research Compliance Consultant

@: privacy.ctcm@mumc.nl

M: +31 06 29 65 22 35

Liesbeth van Papenrecht

HR advisor

@: Liesbeth.van.papenrecht@mumc.nl

M: +31 06 29 65 22 44

Ramon Pikaart

Manager Research Project Support

@: ramon.pikaart@mumc.nl

M: +31 06 29 65 22 49

Danny Riethorst

Account Manager

@: danny.riethorst@mumc.nl

M: +31 06 29 65 22 39

Sonja Rütter

Project Administration Specialist

@: s.rutter@mumc.nl

M: +31 06 29 65 22 37

Nadine Severins

Project Quality Specialist

@: n.severins@mumc.nl

M: +31 06 29 65 22 38

Arno Škrabanja

Research Compliance Consultant

@: arno.skrabanja@mumc.nl

M: +31 06 29 65 22 46

Els de Smet

Project Quality Specialist

@: els.de.smet@mumc.nl

M: +31 06 21 93 70 45

Robert Smits

Financial Administrator

@: robert.smits@mumc.nl

M: +31 06 29 65 22 40

Michelle Timmermans

Project Quality Specialist

@: michelle.timmermans@mumc.nl

M: +31 06 29 65 22 41

Benny Udo

Financial Administrator

@: benny.udo@mumc.nl

M: +31 06 29 65 22 42

Inge Verkooijen

Project Administration Specialist

@: i.verkooijen@mumc.nl

M: +31 06 29 65 22 43

Vivian van Wegberg

Manager Customer Relations

@: v.van.wegberg@mumc.nl

M: +31 06 29 65 22 47

Monique Clairbois

Management Assistant

@: monique.clairbois@mumc.nl

M: +31 06 29 65 22 27