Over CTCM

Ons Team

Bij CTCM zijn diverse professionals werkzaam die u kunnen ondersteunen bij uw mensgebonden onderzoek. Bent u naar een specifieke medewerker op zoek? Beweeg over de afbeeldingen hieronder en ontdek contactgegevens.

Renske Baur

HR advisor

@: renske.baur@mumc.nl

T: +31 043 38 72 046

M: +31 06 29 65 22 17

Veerle Bieghs

Staff Member

@: veerle.bieghs@mumc.nl

T: +31 043 38 74 571

M: +31 06 29 65 22 18

Tom Delnoy

IT specialist

@: tom.delnoy@mumc.nl

T: +31 043 38 71 370

M: +31 06 29 65 22 22

Carmen Dirksen

Chief Executive Officer
Manager Customer Relations A.I.

@: c.dirksen@mumc.nl

T: +31 043 387 20 40

Esmee van Erp

Project Quality Specialist

@: esmee.van.erp@mumc.nl

T: +31 043 38 75 574

M: +31 06 29 65 22 21

Michelle Geraerts

Management Asisstant

@: michelle.geraerts@mumc.nl

T: +31 043 38 76 796

M: +31 06 29 65 22 44

Fabiënne Hameleers

Project Administration Specialist

@: f.hameleers@mumc.nl

T: +31 043 38 72 059

M: +31 06 29 65 22 23

Iris Dingelstad

Quality Assurance Manager

@: iris.dingelstad@mumc.nl

T: +31 043 387 29 22

M: +31 06 29 65 22 20

Ellen Herben

Project Quality Specialist

@: e.herben@mumc.nl

T: +31 043 38 72 572

M: +31 06 29 65 22 25

Henriëtte Herben

Management Assistant

@: henriette.herben@mumc.nl

T: +31 043 38 71 849

M: +31 06 29 65 22 24

Nina ter Horst

Project Quality Specialist

@: nina.ter.horst@mumc.nl

T: +31 043 38 74 345

M: +31 06 29 65 22 26

Davina Jorissen

Project Quality Specialist

@: d.jorissen@mumc.nl

T: +31 043 38 76 730

M: +31 06 29 65 22 27

Linh van Kan

Re-cruit Consultant

@: linh.van.kan@mumc.nl

T: +31 043 38 75 573

M: +31 06 29 65 22 28

Sander Kleijkers

Project Quality Specialist

@: sander.kleijkers@mumc.nl

T: +31 043 38 72 571

M: +31 06 29 65 22 45

Liesbeth Knaepen

Manager General Research Compliance

@: liesbeth.knaepen@mumc.nl

T: +31 043 38 72 132

M: +31 06 29 65 22 30

Sofie Lemmens

Project Quality Specialist

@: sofie.lemmens@mumc.nl

T: +31 043 38 75 501

M: +31 06 29 65 22 31

Maarten Munnik

Application Manager

@: maarten.munnik@mumc.nl

T: +31 043 38 72 917

M: +31 06 29 65 22 32

Wendy Neyens

Project Quality Specialist

@: wendy.neyens@mumc.nl

T: +31 043 38 72 102

M: +31 06 29 65 22 33

Johan van den Oever

Project Administration Specialist

@: johan.vanden.oever@mumc.nl

T: +31 043 38 71534

M: +31 06 29 65 22 34

Annika Olofsen

Research Compliance Consultant

@: privacy.ctcm@mumc.nl

T: +31 043 38 71 708

M: +31 06 29 65 22 35

Bas Ortmans

Re-cruit Consultant

@: bas.ortmans@mumc.nl

T: +31 043 38 72 037

M: +31 06 29 65 22 36

Sonja Rütter

Project Administration Specialist

@: s.rutter@mumc.nl

T: +31 043 38 72058

M: +31 06 29 65 22 37

Nadine Severins

Project Quality Specialist

@: n.severins@mumc.nl

T: +31 043 38 72 177

M: +31 06 29 65 22 38

Arno Škrabanja

Research Compliance Consultant

@: arno.skrabanja@mumc.nl

T: +31 043 38 72 919

M: +31 06 29 65 22 46

Jeroen Sijstermans

Account Manager

@: jeroen.sijstermans@mumc.nl

T: +31 043 38 71 644

M: +31 06 29 65 22 39

Robert Smits

Financial Administrator

@: robert.smits@mumc.nl

T: +31 043 38 75 210

M: +31 06 29 65 22 40

Michelle Timmermans

Project Quality Specialist

@: michelle.timmermans@mumc.nl

T: +31 043 38 72 028

M: +31 06 29 65 22 41

Benny Udo

Financial Administrator

@: benny.udo@mumc.nl

T: +31 043 38 72 573

M: +31 06 29 65 22 42

Inge Verkooijen

Project Administration Specialist

@: i.verkooijen@mumc.nl

T: +31 043 38 72 045

M: +31 06 29 65 22 43

Vivian van Wegberg

Manager Customer Relations

@: v.van.wegberg@mumc.nl

T: +31 043 38 72 036

M: +31 06 29 65 22 47

Edith Bouwmeester

Project Administration Specialist

@: edith.bouwmeester@mumc.nl

T: +31 043 38 76 497

M: +31 06 29 65 22 19